EBA Canlı Ders Kalan Süre Saniye Geri Sayma Hatası Sebepleri

EBA Canlı ders başlatıldığında karşınıza gelen Bilgi: Canlı dersiniz hazırlanıyor.Lütfen bekleme süreniz tamamlandığında tarayıcınızdan canlı ders uygulamanızı açınız. Kalan süre … saniye gibi bir hata alıyorsanız ve bu hata süre bittiğinde tekrar başlıyor ise bunun sebebi bilgisayarınızda bulunan antivirüs programı veya güvenlik duvarı olabilir.

EBA-Canli- Ders-Kalan-Sure-Saniye-Geri-Sayma-Hatasi Çozumu-bilisimle
EBA Canlı Dersiniz Hazırlanıyor Kalan Süre Geri Sayım Hatası Çözümü

Çözüm Yolu: Bu hatadan kurtulmak için öncelikle yapmanız gereken şey EBA Canlı ders uygulamasından ve EBA’dan tamamen çıkmak.Ardından antivirüs programınızı ve güvenlik duvarınızı devre dışı bıraktıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmak. (Güvenlik duvarını kapatmak için yardıma ihtiyacınız varsa buraya tıklayarak resimli anlatımı inceleyebilirsiniz.)

Bilgisayarınız tekrar açıldıktan sonra antivirüs programınızın devre dışı olduğunu tekrar kontrol ediniz ve ardından EBA ‘ya girip Canlı ders uygulamanızı başlatınız.

Güncel En İyi 10 Ücretsiz Antivirüs Programı hangileri artıları eksileri neler bu yazımızda…Yazımızı okumak için lütfen tıklayınız.

Bu içeriğimize tepkiniz ne oldu? Beğendiyseniz yorum yapıp paylaşmayı unutmayın!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0