Graph Paper Printer Programı

Genellikle öğrenci ve öğretmenler, çoğu zaman kareli ya da çizgili kağıtların yanında güzel yazı kağıdı, müzik nota kağıdı gibi kağıtlara ihtiyaç duyarlar. Bu kağıtlara kimi zaman bir defterden koparıp, kimi zaman elle çizerek kimi zaman da yüksek miktarda ücret ödeyip top halinde edinirler.

Yazımızın sonunda indirme linkinden edinebileceğiniz portable (taşınabilir) ve ücretsiz bir yazılım olan Graph Paper Printer programı ile çizgili kağıt, kareli kağıt, nota yazmak için müzik kağıdı, aksonometrik kağıt, kartezyen kağıdı, merkatör kağıdı, polar kağıt, noktalı kağıt, altıgen desenler ve boş grafik kağıdı da dahil olmak üzere bir çok kağıdı yazıcınızdan çıkartabilir ve kırtasiyelere ücret ödemenize ve defterlerinizden yırtmanıza gerek kalmaz.

Çoklu çizgi rengi özellikleri, genişlikler, sayfa kenar boşlukları, ana hatlar vb. gibi çeşitli kağıt ayrıntılarının özelleştirilmesine de olanak tanıyan bu mini programın arayüzü de gayet basittir.

Graph Paper Printer, bir açılır menüde bulunan tüm kağıt türleri seçenekleriyle kullanımı kolaydır.

Program ara yüzündeki “Change variant” sekmesine tıklayıp açılan listeden dilediğiniz kağıt türünü seçip “Print” butonu yardımıyla yazıcınızdan çıkartabilirsiniz.

Programı kullanmak için indirdikten sonra zip dosyasından çıkarıp üzerine çift tıklamanız yeterli.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bu içeriğimize tepkiniz ne oldu? Beğendiyseniz yorum yapıp paylaşmayı unutmayın!
+1
5
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0