eba

EBA üzerinde yapılan son güncelleme ile artık Zoom programına alternatif olarak Skype hesabı ile de harici canlı ders oluşturulabilecek.

Skype Nedir?

Skype, dünyanın sohbet etmesine olanak tanıyan bir yazılımdır. Milyonlarca kişi ve işletme Skype’taki diğer kişilerle bire bir ücretsiz görüntülü ve sesli çağrı ve grup çağrıları yapmak, anlık mesaj göndermek ve dosya paylaşmak için Skype kullanıyor. Skype’ı cep telefonu, bilgisayar veya tablet gibi size en uygun cihazda kullanabilirsiniz.

Skype ücretsiz indirilir ve kullanımı kolaydır. Skype İndir

Bir miktar ücret ödeyerek telefonlara çağrı yapabilir ve SMS gönderebilirsiniz. Size hangisi uygunsa, kullandığınız kadar ödeyebilir veya bir abonelik satın alabilirsiniz.

Ayrıca iş dünyasında bu tüm çalışan, ortak ve müşterilerinizin bulunduğu ekosistemi bir araya getirerek iş birliği içinde çalışabilmelerini sağlayacağınız anlamına gelir.

Skype’ı bugün deneyin ve arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı eklemeye başlayın. Kişilerinizi bulmakta zorlanmayacaksınız; yüz milyonlarca kişi pek çok farklı amaç için Skype kullanıyor.

Skype’da Üyelik Nasıl Açılır ve Nasıl Kullanılır ?

Görüntülü ve sesli görüşme yapabilmek için kullanılan Skype programına üye olmak çok kolaydır. Skype hem bilgisayardan hem de telefonlardan kullanılabiliyor. Skype’da nasıl üyelik açılacağı kullanmak isteyen kişilerin öğrenmek istediği bir durumdur. Skype üyelik işlemleri için kullanıcılardan çok fazla bir bilgi talep etmiyor. Cep telefonu numarası veya mail adresi girilerek kolay bir şekilde üye olunabiliyor.

Kendinize özel bilgilerinizle Skype programına üye olma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Belirlediğiniz şifrenizle programa giriş yaparak istediğiniz kişileri eklemekte tamamen özgürsünüz. Arkadaş listeniz tamamen size özeldir ve istemediğiniz kişilerin sizi bulmasını ayarlardan kolayca ayarlayarak engellemeniz mümkündür.

EBA ve Zoom ile hazırlanan canlı derslerde karşılaşılabilecek hata ve sorunların çözüm yollarını sizler için derledik.

Bu çözümlere sitemizden ve EBA Canlı Ders Tüm Hata Çözümleri ve Yardımcı Dosyalar isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Zoom Kullanım Kılavuzu Pratik Bilgiler ve İpuçları (Resimli Anlatım) isimli yazımızdan da Zoom programını kullanırken sizlere faydalı olabilecek bir çok ipucuna ulaşabilirsiniz.

Skype hesabınızla oluşturduğunuz canlı dersinizi EBA ‘ya kolayca tanımlamak için aşağıdaki kısa videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriğimize tepkiniz ne oldu? Beğendiyseniz yorum yapıp paylaşmayı unutmayın!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0