Bilgisayar Kullanımı ve Sağlık Konusu Online Test

Bilgisayar, telefon ve tablet gibi günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız teknolojilerin faydaları ile birlikte sağlığımıza zararları da vardır. Gereğinden fazla ve yanlış duruş biçimleriyle kullanıldığında sağlığımızda olumsuz etkilere yol açabilir. Bu olumsuz etkiler hem beden hem de ruh sağlığımızda farklı veya aynı zamanda ortaya çıkabilir.

Teknolojinin yanlış kullanımı ve hem beden hem de ruh sağlığımızı olumsuz etkilememesi için dikkat etmemiz gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallları Bilgisayar Kullanımı ve Sağlık ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? konularından inceleyebilirsiniz.

Bu konuları daha önce incelediyseniz aşağıdaki 10 soruluk online testimizi çözebilirsiniz.

Test 10 sorudan oluşmakta ve her sorunun 4 seçeneği ile 1 doğru cevabı bulunmaktadır. BAŞLA butonuna tıklayarak sınava başlayabilirsiniz. Testi çözdükten sonra yanıtlarınızı kontrol edebilir ve varsa yanlışlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Bilgisayar Kullanımı ve Sağlık

Bilgisayar Kullanımı ve Sağlık konusu ile ilgili online testimize hoş geldiniz. Sınavda 10 adet soru ve her sorunun bir adet doğru cevabı bulunmaktadır. Sınav bitiminde genel sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz.
Başla

Tebrikler - Bilgisayar Kullanımı ve Sağlık adlı sınavı başarıyla tamamladınız.

Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%.

Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön
Bu içeriğimize tepkiniz ne oldu? Beğendiyseniz yorum yapıp paylaşmayı unutmayın!
+1
3
+1
5
+1
1
+1
2
+1
1
+1
2
+1
0