Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Sosyal ve Kültürel Katkıları Online Test

Günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız teknolojik cihazlar ve internetin faydalarını saymakla bitiremeyiz. Ancak hızla gelişen teknoloji ve internet ile birlikte sosyal medya kullanımı ve alışveriş gibi kullanım alanları da hem bağımlılık hem de toplumu olumlu ve olumsuz yönde etkilemeye devam etmektedir.

Daha önce Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Sosyal ve Kültürel Katkıları konu anlatımımızda bahsettiğimiz bu katkılar ve riskler hakkında edindiğiniz bilgileri değerlendirmeniz amacıyla bir test hazırladık.

Hazırladığımız bu online testi aşağıda çözebilirsiniz. “Başla” butonuna tıklayarak testi çözmeye başlayabilirsiniz. Testte 10 adet soru her sorunun bir doğru cevabı vardır. Testin tamamını çözdükten sonra verdiğiniz yanıtların doğru olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Başarılar dileriz.

Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Sosyal ve Kültürel Katkıları Online Test

Sınavınız Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Sosyal ve Kültürel Katkıları konusu ile ilgili 10 adet sorudan oluşmakta ve her sorunun bir doğru cevabı bulunmaktadır. Sınavdan sonra cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz.
Başla

Tebrikler - Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin Sosyal ve Kültürel Katkıları Online Test adlı sınavı başarıyla tamamladınız.

Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%.

Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön
Bu içeriğimize tepkiniz ne oldu? Beğendiyseniz yorum yapıp paylaşmayı unutmayın!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1