Bilişim Teknolojileri ile Bilgiye Ulaşma ve Biçimlendirme Online Test

5. ve 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Bilgi ve İletişim Teknolojilerini Kullanarak Bilgiye Ulaşma ve Biçimlendirme konusu ile ilgili online testtir.

Bu test sayesinde konu ile ilgili eksiklerinizi ve yanlış öğrenmelerinizi tespit edebilir ve kendinizi sınayabilirsiniz.

Eğer konu anlatımımızı incelemediyseniz sınavı çözmeye başlamadan önce Bilgi ve İletişim Teknolojilerini Kullanarak Bilgiye Ulaşma ve Biçimlendirme konu anlatımını inceleyebilirsiniz.

Sınav Web Tarayıcılar, Arama Motorları, Online Ansiklopediler, Çevrimiçi Kütüphaneler ve Sanal Müzeler ile ilgili temel kavramları içermektedir.

Bilişim Teknolojileri ile Bilgiye Ulaşma ve Biçimlendirme Online Test

Sınav 10 sorudan oluşmaktadır. Her sorunun 4 seçeneği ve 1 doğru cevabı vardır. Başla butonu ile sınava başlayabilir. Cevaplarınızın doğruluğunu sınav esnasında ve sınav sonunda kontrol edebilir ve bir sonraki soruya sağ altta bulunan ok işareti ile geçiş sağlayabilirsiniz. .Başarılar dileriz!
Başla
Tebrikler - Bilişim Teknolojileri ile Bilgiye Ulaşma ve Biçimlendirme Online Test adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Konu ile ilgili çalışma kağıdını indirmek için lütfen tıklayınız!

Konu ile ilgili sunu dosyasını indirmek için lütfen tıklayınız!

Bu içeriğimize tepkiniz ne oldu? Beğendiyseniz yorum yapıp paylaşmayı unutmayın!
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
1
+1
1