LastErrorType_Auth 10429 Hatası Sebepleri

Hata Sebepleri

EBA Canlı derse bağlanmaya çalıştığınızda eğer LastErrorType_Auth ya da Error Code: 10429 hatası alıyorsanız bunun genel olarak üç sebebi olabilir.

1.Sebep: EBA Canlı ders uygulamasını bir kaç defa üst üste açmaya çalışmak. (Bunu yaptığınızda arka planda açılan uygulamalar hataya neden olabilir.)

2.Sebep: Kurulum esnasında sorun yaşanması ya da önerilen ayarların yapılmaması. (Önerilen ayarları buradan ve buradan inceleyebilirsiniz)

3.Sebep: Web tarayıcınızda (Google Chrome,Mozilla Firefox vb.) programın çalışmasını engelleyen eklentiler olabilir.

LastErrorType-Auth-Error-Code-10429 hatasi-cozumu-eba
LastErrorType_Auth Error Code: 10429 Hatası Çözümleri Nelerdir?

Hata Çözümleri

Yukarıda olası sebeplerini belirttiğimiz LastErrorType_Auth Error Code: 10429 hatasını aşağıdaki çözüm yollarını deneyerek kaldırabilirsiniz.

Çözüm Yolu 1: Klavyenizde Ctrl +Alt +Del tuşlarını kullanarak Görev Yöneticisi ekranını açınız ve listede gördüğünüz tüm EBA Canlı Ders Uygulamalarını kaldırın. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar canlı derse bağlanmayı deneyin.

Çözüm Yolu 2: Antivirüs programınızı ve güvenlik duvarınıı devre dışı bırakarak tekrar kurulum yapın. (Buraya tıklayarak nasıl yapacağınız konusunda yardım alabilirsiniz)

Çözüm Yolu 3: Tarayıcınızda bulunan eklentileri devre dışı bırakıp tekrar bağlanmayı deneyin. Özellikler Internet Download Manager ve Ad Blocker gibi eklentiler canlı sınıf uygulamasının çalışmasına engel olabiliyor.

Bu içeriğimize tepkiniz ne oldu? Beğendiyseniz yorum yapıp paylaşmayı unutmayın!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0