Finish Registration to Join the Meeting ve Tap OK to register this webinar Hatası Sebepleri

Öğretmen ve öğrencilerimizin EBA Canlı Ders Uygulaması ile birlikte canlı sınıf özelliğine bağlanmak istediklerinde alınan hatalardan olan Finish Registration to Join the Meeting ve Tap OK to register this webinar hatasıdır.

Finish Registration to Join the Meeting ve Tap OK to register this webinar hatası
Hata Görselleri

Aynı hataları uzaktan eğitim ve video konferans için sıklıkla kullanılan programlardan birisi olan ZOOM Cloud Meetings kullanıcılarının da alıyor olması muhtemel çünkü EBA canlı ders modülü, altyapı olarak zoom kullanmaktadır.

Püf Noktası: EBA Canlı ders bağlantısı sırasında aldığınız bir çok hatanın çözümü için Google da arama yaparken “EBA Canlı ders … hatası” değil de “zoom … hatası” şeklinde arama yaptığınızda daha geniş bir çözüm seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Bu hataların alınma sebebi öğretmen veya öğrenci bilgilerinin zoom kaydı atlamadan EBA sistemine gönderilememesi diyebiliriz.

Hatanın çözümü için yapmanız gereken EBA’dan tamamen çıkış yaparak web tarayıcınızı kapatıp tekrar açmak.Eğer hata devam ederse farklı bir web tarayıcıdan (Google Chrome,Yandex Browser,Mozilla Firefox,Opera Browser gibi…) giriş yaparak tekrar deneyiniz.

Web tarayıcılar ve arama motorları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu içeriğimize tepkiniz ne oldu? Beğendiyseniz yorum yapıp paylaşmayı unutmayın!
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0